"Film Sektörü Mesleki Eğitim Kursları" yeniden başlıyor!

 

"Film Sektörü Mesleki Eğitim Kursları" yeniden başlıyor!

 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Sinema Genel Müdürlüğü destekleriyle düzenlenen kurslarımız alanında yetkin eğitmenleriyle Tolan Films altyapısında gerçekleştirilecektir.

 

Film sektörüne mesleki adım için ilgili branşlarımız:

Görüntü Yönetmenliği Kamera Asistanlığı

Set Asistanlığı

Işık Asistanlığı

 

Bedelsiz olarak düzenlenen kurslara dilediğiniz branşta katılım gösterebilirsiniz.

Hemen kayıt için: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   www.tursav.org.tr 

 

Türk Sinema Vakfı

Most Advanced Responsive Page builder for Joomla

Tursav

Türk Sinema Vakfı 1990 yılında sinemamızın önde gelen yapımcı, yönetmen ve oyuncularının katılımıyla kurulmuştur. Vakfın temel amacı; Türk Sinemasının yurt içinde ve dışında gelişmesini desteklemek ve sinemaya hizmet edenlerin sosyal ve ekonomik ihtiyaçlarına destek olmak gibi iki temel hedef taşımaktadır. Vakfımız bu amaçla kuruluş senedinde belirtilmiş geniş bir faaliyet alanına sahiptir. Eğitim, burs, festival ve etkinlikler düzenleme yanında, tanıtıcı ya da nitelikli filmler yapmak veya yaptırmak, uluslararası işbirlikleri sağlamak görevleri arasında başta gelmektedir. Amaçlarının gerçekleşmesi için sosyal ve ticari tesisler kurmak, işletmek yetkilerine de sahip olan vakfımız bu amaçla Türk Sinema Vakfı İktisadi İşletmesini kurmuştur.